Happy Hours w Tenis Kozerki

Tenis Kozerki zaprasza na bezpłatne, profesjonalne lekcje tenisa oraz padla. Happy Hours obowiązują w każdy piątek od 18:00 – 20:00 do końca sierpnia. 

Zapraszamy wszystkich dorosłych i dzieci do odkrycia lub poprawienia swoich umiejętności tenisowych oraz padlowych razem z nami! Zapewniamy miłą atmosferę, profesjonalnych trenerów oraz bogaty kompleks, na terenie którego odnajdziecie również boisko do piłki plażowej, piłki nożnej, koszykówki, plac zabaw, mega trampolinę, altanki grillowe oraz smaczne dania i desery serwowane w Cafe Bistro!

Oferta na darmowe lekcje skierowana jest do osób początkujących i średniozaawansowanych. Zapewniamy sprzęt, prosimy zabrać ze sobą strój sportowy i naturalnie dobry humor!

Koniecznie musicie spróbować!

Lekcje tenisa z trenerami Akademii Tenisowej Tenis Kozerki:

18:00 – 19:00 lekcje dla dzieci

19:00 – 20:00 lekcje dla dorosłych

Lekcje padla z Jonathanem Mercurio:

18:00 – 20:00 tylko dla dorosłych

Aby wziąć udział w lekcjach należy zapisać się wcześniej w recepcji Akademii tj. max. do każdego czwartku do godz. 12:00: info@teniskozerki.pl lub pod numerem telefonu 516 171 747. Nie prowadzimy zapisów z góry na kolejne terminy. Dana osoba może skorzystać z lekcji tylko raz z gwarancją 100% uczestnictwa. Można zapisać się w kolejnym tygodniu, jednak pierwszeństwo mają osoby, które jeszcze nie korzystały z oferty. Liczba miejsc jest ograniczona.

Happy Hours obowiązują w każdy piątek, aż do końca sierpnia z wyłączeniem daty 2.08, kiedy na kortach Akademii będzie odbywał się Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet Kozerki Open 2019 o puli nagród 25 000 $. Wielkie święto sportowe z mnóstwem imprez towarzyszących, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy: www.KozerkiOpen.pl

Informacje także na FB: https://www.facebook.com/TenisKozerki/

Poprzedni wpis
I turniej półkolonijny za nami!
Następny wpis
Nabór do grupy dzieci podających piłki!