Sesje treningowe i wykłady z Mariano Hoodem i Federico Raffo

Zapraszamy na sesje treningowe i wykłady z międzynarodowymi trenerami tenisa!

W dniach 1-2 maja 2024 roku w Akademii Tenisowej Tenis Kozerki odbędzie się spotkanie z trenerami Mariano Hoodem i Federico Raffo. Uznani specjaliści z Ameryki Południowej poprowadzą warsztaty dla tenisistów z kilku grup wiekowych oraz trenerów.

Urugwajczyk Federico Raffo w przeszłości prowadził już w Kozerkach treningi i cieszące się dobrą opinią wartościowe panele dyskusyjne. Ostatnie lata spędził w Irlandii, gdzie pomagał wyróżniającym się tenisistom. Mariano Hood będzie z kolei gościł w naszej akademii po raz pierwszy. Argentyńczyk to znana postać w tenisowym świecie: jako tenisista dwukrotnie grał w deblowych ćwierćfinałach Roland Garros i zdobył trzynaście tytułów turniejów ATP, a w roli trenera współpracował z szeroką grupą tenisistów światowej czołówki. Należeli do niej przede wszystkim Argentyńczycy: Juan Ignacio Chela (15 ATP), Mariano Zabaleta (21 ATP), Leonardo Mayer (21 ATP), Federico Delbonis (33 ATP), Carlos Berlocq (37 ATP) i Juan Manuel Cerundolo (79 ATP). Swoje bogate doświadczenie trenerzy Hood i Raffo będą przekazywali tenisistom i trenerom podczas wspólnych treningów i paneli dyskusyjnych, które na początku maja odbędą się w hali PRO w Kozerkach.

Dwudniowe konsultacje będą podzielone na bloki. Pierwszy dzień trenerzy poświęcą grupom U10 i U12-U14, a drugi tenisistom U16-U18. Koszt udziału w warsztatach dla zawodników wynosi 200zł, a dla trenerów 100zł. Zapisy możliwe przez formularz dostępny na stronie www.teniskozerki.pl.

Do zobaczenia!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Tel: 22 460 06 33
E-mail: info@TenisKozerki.pl
Adres: ul. Jowisza 92, Kozerki (Akademia Tenisowa Tenis Kozerki)
Poprzedni wpis
– 50% na korty do końca kwietnia!
Następny wpis
Łapcie rakiety i sprawdźcie KARNETY!