TENNIS KIDS PRO – Program rozwoju Młodych Mistrzów!

TRENINGI TENISOWE DLA DZIECI 4-10 LAT

Akademia Tenisowa Tenis Kozerki startuje z nowym programem, którego celem jest stworzenie optymalnych warunków treningu dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

TENNIS KIDS PRO jest stworzony dla dzieci, których pasją jest sport, a marzeniem – występy na największych arenach tenisowych świata. Dajmy im szansę już na starcie wykorzystać swój tenisowy potencjał!

Co wyróżnia program TENNIS KIDS PRO w stosunku do zwykłych szkółek tenisowych:

  • KADRA licencjonowani trenerzy, którzy na co dzień procują z zawodnikami wyczynowymi.
  • TRENINGI SPECJALISTYCZNE + TRENINGI MOTORYCZNE – zrównoważony rozwój sportowy dziecka uwzględnia treningi tenisowe i ogólnosprawnościowe, które rozwijają: siłę, szybkość, koordynację ruchową i minimalizują dysbalans.
  • TESTY CYKLICZNE – regularny monitoring formy sportowej i wskaźników sprawnościowych pozwalający optymalizować plan treningowy pod potrzeby indywidualne dziecka.
  • WSPARCIE TRENERSKIE NA TURNIEJACH – turnieje to ważne doświadczenie i duże przeżycie dla dziecka. Relacje trener-zawodnik są dla nas priorytetem!
  • TESTY KWALIFIKACYJNE – aby trenować w ramach programu należy przejść kwalifikację.

    Do testów mogą przystąpić dzieci, które nigdy nie trenowały tenisa, jak i te, które dotychczas trenowały w tradycyjnych szkółkach tenisowych.

CENNIK

ZAPISY NA TENNIS KIDS PRO:

 

Tel:  22 460 06 33