1% na wsparcie uzdolnionej młodzieży grającej w tenisa!

Drodzy Rodzice, Zawodnicy, Przyjaciele tenisa!

Zachęcamy wszystkich do przekazania na naszą Fundację 1% swojego podatku. Pozyskiwane w ten sposób pieniądze przeznaczamy na wsparcie dzieci i młodzieży, którzy zaczynają swoją karierę tenisową. A potrzeb jest mnóstwo – sprzęt sportowy, odzież i buty (zużywane w tempie niewiarygodnym), opłacenie wyjazdów na turnieje oraz trenerów i infrastruktury sportowej i tenisowej – to tylko niektóre z nich. Nie wszystkich stać na to aby finansować wyczynowe uprawianie tenisa swoich dzieci.

Wasza pomoc może się przyczynić do odkrycia kolejnych polskich, utalentowanych tenisistów, którzy będą się mogli równać z najlepszymi na świecie.

Jak go przekazać? To bardzo proste i NIC NIE KOSZTUJE! Wymaga jedynie wpisania odpowiednich danych w swoim zeznaniu podatkowym:

Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki
KRS: 0000457030
Cel szczegółowy: CKT Grodzisk, Wspierajmy ich zapał! (743)

Dodajmy, że zebrane pieniądze nie trafią na konto Klubu lecz do Fundacji „Sportowcy Dzieciom”, która ze środków zgromadzonych na specjalnym subkoncie będzie bezpośrednio opłacać takie działania jak zakup sprzętu, wyjazdy na turnieje, organizację imprez promocyjnych, turniejów i tym podobnych akcji.

Poprzedni wpis
Wesołych Świąt!
Następny wpis
Jak być bezpiecznym na korcie