Davis Cup w Kozerkach!

W dniach 15-16 września reprezentacja Polski spotka się z drużyną Barbadosu w prestiżowych rozgrywkach o Puchar Davisa. Dwudniowa rywalizacja toczyć się będzie na twardym korcie o nawierzchni typu Laykold w Akademii Tenisowej Tenis Kozerki  Stawką będzie awans do przyszłorocznej fazy play off o miejsce w Grupie Światowej I. Bilety na Mecz o Puchar Davisa Polska – Barbados już dostępne!

Występ w kadrze narodowej prowadzonej przez kapitana Mariusza Fyrstenberga zapowiedzieli 17. w rankingu ATP Hubert Hurkacz oraz najlepszy aktualnie polski deblista Jan Zieliński, 18. na świecie.

W piątek (15 września) rywalizacja rozpocznie się o godzinie 15.00 i wtedy zostaną rozegrane dwa mecze singlowe, w których liderzy zespołów zmierzą się z drugimi „rakietami”. Natomiast wznowienie spotkania Polska – Barbados nastąpi w sobotę (16 września) o godz. 11.00 pojedynkiem w grze podwójnej. Po deblu do akcji przystąpią znowu singliści, a w pierwszym ich meczu zagrają ze sobą najlepsi zawodnicy z każdej z ekip.

Jeśli w pierwszych dwóch sobotnich meczach nastąpi rozstrzygnięcie losów całego spotkania, kapitanowie drużyn mogą zrezygnować z rozgrywania ostatniego meczu gry pojedynczej.

Bilety dostępne na serwisie ebilet.pl

Poprzedni wpis
Sporty rakietowe łączą pokolenia!
Następny wpis
Zajęcia halowe w Akademii Tenisowej Tenis Kozerki